Elektronik Kart Tasarımı, Yazılımı ve Üretimi


101 TL

İSTANBUL / ESENLER KAZIM KARABEKİR MAH.

İlan No
2034

İlan Tarihi
22-12-2019

Türü
Uzaktan Kart Kontrol Sistemi

Kimden
Sahibinden

Açıklama

Arasta Elektronik olarak,

Bünyemizde bulunan alanlarında uzman mühendis kadromuz sayesinde; kablosuz haberleşme, mekatronik, kontrol otomasyon ve medikal alanlarında her türlü elektronik kart tasarımı ve yazılımını dilediğiniz şekilde yapmaktayız.

Kablosuz haberleşme teknolojileri olan Wi-Fi, Bluetooth, RF, Zigbee, Lora ve Kızılötesi gibi sistemleri kullanarak istediğiniz projeleri gerçekleştirmekle beraber RS232, RS485, Modbus ve Canbus gibi endüstriyel haberleşme sistemleri ile ilgili projelerinizi ve fikirlerinizi teknik ekibimizle hayata geçiriyoruz.

Medikal alanda biyolojik sinyallerin okunması ve işlenmesi, hali hazırdaki medikal cihazların çevresel sensörlerinin projelendirmesini dilediğiniz model ve tasarımda uygun bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Ayrıca özellikle hiperbarik sistemlerde kullanılan gösterge panelleri, sensör analizörleri ve sistem kontrol üniteleri tarafımızca üretimi yapılmaktadır.

Bu alanların dışında isteğe göre farklı konulardaki fikirlerinizi de pratik ve uygun şekilde projelendirip hayata geçirebiliriz. Motor kontrol, bilgisayar/akıllı telefon bağlantılı projeler ve dahası…

Projelerinize sadece AR-GE desteği vermekle birlikte ortaya çıkan ürünün seri üretimini de yapmaktayız. Ayrıca seri üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin satış sonrası teknik hizmeti de tarafımızca yapılmaktadır.

Yapmamızı istediğiniz özel projeleriniz için bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.


525 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
Ar
Üyelik Tarihi : 08 Kasım 2019


Tel:Benzer İlanlar